Doğal, sağlıklı ve güvenilir ürünleriyle HORECA sektörü ve ihracatta konumlanan Kayra Gıda, hijyene ve insana verdiği önem sayesinde, şarküteri ürünlerinden taze ete, donuk ileri işlenmiş ürünlerden peynir grubuna, süt ürünlerinden meze grubuna kadar 300'ü aşkın çeşidiyle gıda sektöründe 25 senedir yer almaktadır.


Türkiye’nin önde gelen ihracat firmalarından Kayra Gıda, et & şarküter & peynir & tavuk ürünlerini aynı çatı altında toplayarak, sürekli hizmet anlayışıyla günden güne partnerleri ile büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Türk damak tadına uygun, hijyeni ön planda tutan & insan odaklı ürünlerimizi her geçen gün yeni markalarla müşteriyi buluşturmak.

Vizyonumuz

Dünya mutfaklarına yerel tatlarımızı sunup, ihracatta ülkemize katma değer sağlayarak, günden güne büyüyen hizmet anlayışımızla uluslararası ticarette yer almak.

Değerlerimiz

İsraftan uzak, kalite ve farklı lezzetlerde, gıda güvenliğini önplanda tutan, insan odaklı ürün imalatı.

Kalite Politikamız

Amaçlanan kullanım şekline uygun olarak, hammaddenin girişinden nihai tüketicinin eline ulaşıncaya kadar geçen üretimin ve dağıtımın tüm aşamalarında gerekli ulusal ve uluslararası gıda mevzuatına ve insan sağlığına uygun ürünler üretmek.

Tüm ürünlerimiz helal sertifikasına sahip olup, TSE belgemiz mevcuttur.
Responsive image
Responsive image
Responsive image