ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİ

KIRMIZI ET ÜRÜNLERİ

Geçmişten günümüze büyüyen , yeniliğe açık ama lokal değerlere sahip, dünyadaki gelişmeleri takip eden, önce sağlık ve lezzet diyen firmamız kalitenin adresi olduğunun bilincinde…

  • Çiftlikten çatala tabiriyle, geleneksel damak tadımıza uygun et ürünlerinin vazgeçilmez adresi…

TAVUK ÜRÜNLERİ

Sürekli yeni ürün geliştiren, mevcut pazarını genişleyen, tesis olarak yüksek teknolojiye önem veren firmamız, sağlıklı ve dengeli beslenme hususunda İslami kurallara uygun elle kesim gerçekleştirmektedir.

  • Ürünlerimiz, bütün piliç, parça ürünler, şarküteri ürünleri, tabaklı ürünler, sakatatlar ve işlenmiş ürünler olarak sınıflandırılmaktadır.

MANTAR ÜRÜNLERİ

PEYNİR ÜRÜNLERİ

Günlük yaşamımızın vazgeçilmezi olan peynir, insan sağlığına direk etkisi olan başlıca tüketim ürünlerinden biri olarak biridir. Bu anlamda, sosyal sorumluluk adına kaliteyi ve insan sağlığını ön planda tutarak pazarladığımız peynir grubu sofralarınızda yer almaktadır.

  • Başlıca ürün grubu; beyaz peynir, tam yağlı kaşar peyniri, yöresel lezzetlerimiz çeçil, örgü, lor, köy peyniridir.

ZEYTİN ÜRÜNLERİ

AB standartlarında üretilen zeytin ve zeytinyağı ürünlerimiz, üreticiden toplanan zeytinlerle en gelişmiş teknoloji ile donatılmış tesislerimizde, ISO9001, ISO22000, ISO 14001, OHSAS 18001 ve BRC belgelerine sahip tesislerimiz, hijyen koşullarına uygun olarak, sofralık zeytin ve zeytinyağı üreterek ihracatta ülkemize katma değer katıyor.

  • Akhisar ve Gemlik başta olmak üzere ülkemizin en güzel yörelerinden toplanan sofralık zeytinlerimiz, Ortadoğu başta olmak üzere çevre ülkelere ihraç edilmektedir.

DONUK ÜRÜNLER

Geliştirdiğimiz kaliteli ve yüksek besin değerli ürün yelpazesiyle, mevcut pazarın ve müşteri portföyünün ihtiyaçlarını karşılayıp, tüketicinin damak tadına uygun, güvenilir ürünler sunmaktayız.

  • Donuk ürün grubumuzda; schnitzel, nugget, cordonblue, pişmiş döner, donuk sosis vb ürünler yer almaktadır.

MEZE ÜRÜNLERİ

Sizlere sunmuş olduğumuz birbirinden lezzetli ve değişik ürünlerimizle kalite, hijyen ve hizmet servisi hususunda, yerel tatlarımızı dünya pazarına sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

  • Sevgi ile üretilen Anadolu’nun lezzetlerini dünya ile buluşturan firmamız, bir anlamda ülkemizin tanıtımına da katkı sağlamaktadır. Ürünlerimizde bazıları; şakşuka, yaprak sarma, biber dolma, humus vb ürünlerdir.

SÜT ÜRÜNLERİ

Yirmiden fazla süt ürünü çeşidi ile farklı ambalajlarda ürün üreten fabrikamız, müşterisine her zaman en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

  • Ürünlerimiz, hammaddenin fabrikaya girişinden üretimine, depolanmasından pazarlanmasına ve nihai tüketiciye ulaşmasına kadar bütün aşamalarında, geleneksel Türk damak zevkine uygun olarak üretilmektedir.

MEYVE SUYU ÜRÜNLERİ

Anadolu’nun bozulmayan doğallığı ile, sütten meyveye uzanan bin bir lezzetimiz olan vişne, şeftali, kayısı ve karışık çeşitleriyle, sofranızda yer alan meyve suyunu yurtdışı pazarıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

  • Vücudumuzun enerji ihtiyacını karşılayan, vitamin değeri yüksek meyve suyu çeşitlerimizle sağlıklı yaşamın tadını çıkarın.
Tüm ürünlerimiz helal sertifikasına sahip olup, TSE belgemiz mevcuttur.
Responsive image
Responsive image
Responsive image